Menu
RssFacebookAgencja Reklamowa MiroArt
Menu Pomocy

WYSZUKIWARKA

W celu wyszukania interesujących nas pozycji w naszym serwisie www należy wpisać w polu "Szukaj treści do edycji" jej nazwę lub jej część.

Edycja

W celu edycji wcześniej wyszukanych pozycji należy kliknąć w ikonę, która znajduje się w kolumnie "Akcja".

Dodatkowe wyszukiwanie

W celu dodatkowego przeszukania wcześniejszych wyników należy w polu "Szukaj" wpisać dokładniejszą nazwę lub jej część.

Oznaczenia, nawigacja, sortowanie

Ilość wyświetlanych elementów w wynikach wyszukiwania możemy definiować poprzez wybór liczby z rozwijanej listy. Do wyboru mamy 10, 25, 50 oraz 100 pozycji.

Każdy wynik wyszukiwania posiada ikonę informującą nas o stopniu trafności wyszukiwaniaoraz wartość procentową. Dodatkowo każdy typ wyszukanej pozycji posiada indywidualną ikonę.

Pozycje w koszu możemy sortować po trafności, nazwie, lokalizacji, dacie usunięcia oraz typie pliku. Przy wybranym kryterium sortowania uzyskamy ikonę (sortowanie rosnące) lub (sortowanie malejące), natomiast przy pozostałych widnieje ikona .

Jeżeli chcemy przejść do następnej strony w wynikach wyszukiwania należy kliknąć w ikonę . Kliknięcie w ikonę spowoduje przejście do strony poprzedniej. Podobnie działają przyciski oraz , z tym że kliknięcie w ikonęprzenosi nas do strony ostatniej, natomiast kliknięcie w ikonę do strony pierwszej.