Menu
RssFacebookAgencja Reklamowa MiroArt
Menu Pomocy

Zmiana kolejności / przenoszenie stron i podstron

 Zmiana kolejności strony w menu

W celu zmiany kolejności strony w menu należy przytrzymać lewy przycisk myszki na wybranej stronie, a następnie przenieść ją w pożądane przez nas miejsce. Podczas przenoszenia strony ukaże się nam ikona , która informuje o tym, że dana strona może być przeniesiona w dane miejsce.

 

Zmiana kolejności podstrony względem innych podstron należących do tej samej strony

W celu zmiany kolejności podstrony względem innych podstron należy przytrzymać lewy przycisk myszki na wybranej podstronie, a następnie przenieść ją w pożądane przez nas miejsce. Podczas przenoszenia podstrony ukaże się nam ikona , która informuje o tym, że dana podstrona może być przeniesiona w dane miejsce.

 

Przenoszenie podstron między stronami

 

W celu przeniesienia podstrony między stronami należy przytrzymać lewy przycisk myszki na wybranej podstronie, a następnie przenieść ją w pożądane przez nas miejsce. Podczas przenoszenia podstrony ukaże się nam ikona , która informuje o tym, że dana podstrona może być przeniesiona w dane miejsce.

Przenoszenie strony wraz z jej podstronami

 

W celu przeniesienia strony wraz z jej podstronami należy przytrzymać lewy przycisk myszki na wybranej stronie, a następnie przenieść ją w pożądane przez nas miejsce. Podczas przenoszenia strony ukaże się nam ikona , która informuje o tym, że dana strona może być przeniesiona w dane miejsce.

 

Blokada zmiany kolejności/przenoszenia w przypadku, gdy chcemy przenieść stronę/podstronę w nieprawidłową lokalizację.

Jeżeli zmiana kolejności strony, przenoszenie podstron między stronami będzie niemożliwe do wykonania, to ukaże się nam ikona . Blokada ta wystąpi na przykład w momencie, kiedy będziemy chcieli przenieść stronę do podstrony, która należy do przenoszonej strony.